Vyno degustacija su someljė Stefano Dacarro!

Prisijunkite prie mūsų išskirtinio vyno degustavimo renginyje „A Casa Mia“! Pailsėkite nuo kasdienės rutinos ir pasinerkite į puikių vynų, skanių sūrių ir užkandžių pasaulį. Nesvarbu, ar esate patyręs vyno žinovas, ar tik pradedate tyrinėti vyno pasaulį, šis renginys tikrai bus įsimintina patirtis.

Ko tikėtis:

Šios vyno degustacijos metu turėsite galimybę pasimėgauti įvairiais itališkais vynais, bei sūriais ir kitais užkandžiais. Mūsų patyrę vyno ekspertai padės jums degustuoti, pasidalins savo įžvalgomis ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Nuo putojančių ir baltų vynų iki rožinio, raudonojo vyno ir net rožinio šampano – rasime visko, kas patiks kiekvienam skoniui.

Šis renginys sukurs atsipalaidavusią ir neformalią atmosferą, puikiai tinkančią pabendrauti su kitais vyno entuziastais ir pasimėgauti draugų kompanija. Taigi pasiimkite draugus, kolegas ar artimuosius ir padarykite tai įsimintiną vakarą, kupiną juoko, puikių pokalbių ir, žinoma, išskirtinių vynų.

Vietų skaičius ribotas, todėl pasirūpinkite savo vieta iš anksto. Norėdami rezervuoti vietą, bilietą galite pirkti čia arba atsiųskite mums žinutę su savo vardu ir data, kada norėtumėte dalyvauti.

Atkreipkite dėmesį, kad renginys vyks anglų kalba, todėl visi galės visapusiškai įsitraukti ir mėgautis patirtimi.

Nepraleiskite šios išskirtinės galimybės atrasti ir paragauti geriausių Italijos vynų.

61798695 2300396766694629 6567575023372866400 n

📅 KADA: 2023 m. lapkričio 15, 16 ir 18 d.

⏰ LAIKAS: trečiadienį – ketvirtadienį 18:00-20:30, Šeštadienį 17:00-19:30

📍 KUR: A Casa Mia, Turgaus g. 10, Klaipėda

👥 Talpa: 30 žmonių kiekvieną dieną

Daugiau informacijos apie vynus ir vynuoges:

Wines and Grapes – Consorzio Tutela Vini Oltrepò Pavese (consorziovinioltrepo.it)

Turite klausimų? Rašykite info@acasamia.lt arba skambinkite +370 634 44169

Renginyje gali dalyvauti asmenys tik nuo 20 metų.

Itališko maisto ir gėrimų degustacijos

Naujų skonių potyriai mūsų restorane

Mūsų jaukiuose A CASA MIA itališko maisto ir vyno namuose rengiame gurmaniškų produktų ir vyno degustacijas. Atskleisime Jums rinktinio itališko vyno subtilybes, supažindinsime su jo gamintojais. Degustacijų tematika įvairi, pradedant konkrečia sūrio rūšimi ir baigiant regionu. O svarbiausia, kad su itališko maisto ir gėrimų kultūra Jus supažindins pats A CASA MIA įkūrėjas italas Francesco.


Degustacinis renginys - puiki idėja jaukiai šventei artimųjų rate arba darbo kolektyvui. Degustacijas rengiame mūsų jaukioje terasoje šiltuoju metų sezonu arba viduje.  Turite savo idėjų? Būtinai susisiekite ir mielai aptarsime visus įmanomus variantus.


Apie mūsų organizuojamus degustacinius renginius informaciją rasite Facebook paskyroje, o dėl asmeninių renginių prašome kreiptis telefonu +370 634 44169 arba el. paštu info@acasamia.lt.

Atraskite Italiją Klaipėdoje

Visi mūsų produktai atvežti tiesiai iš Italijos gamintojų, tad kviečiame pasimėgauti tikrais, tradiciniais itališkais skoniais ir kvapais!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.